Poznaj nasze koty

Cześć,

Jesteśmy miłośnikami kotów i bardzo nam miło, że chcesz nas poznać.
Oto krótkie historie i zdjęcia naszych zwierzaków (same kocury!) 🙂

 

 

 

Wojtuś

 

Kot Wojtuś

Wojtuś jest z nami od jesieni. Jego historia była dość smutna, adoptowaliśmy go z Fundacji Koci Zakątek, gdzie trafił po dwóch tygodniach życia na ławce pod blokiem. Jego właściciele zostali eksmitowani, a Wojtuś razem z nimi. Z powodu wielu problemów zdecydowali, że chcą aby ktoś dał Wojtusiowi prawdziwy dom.
I tu wkroczyliśmy my
Wojtuś ma około dwóch lat, jest najsłodszym, najmądrzejszym i najpiękniejszym kotkiem na świecie (tak, wiemy, każdy właściciel uważa swojego kociaka za naj!;)) Czas spędza na polowaniach na sztuczne myszki, piłeczki, rybki i … patyczki do uszu. Uwielbia spać brzuchem do góry, tarzać się radośnie w pościeli i wylegiwać na balkonie, na którym wiosną spędza nawet noce. To kot idealny i jesteśmy niesamowicie szczęśliwi, że trafił do nas i codziennie przysparza nam wiele radości  Ma też supermoc – aportuje (ale tylko swoje ulubione patyczki do uszu)!

 

 

 

 

Iki

 

Kot Iki

Iki to kot czarny, dostojny i bardzo męski. Jego drugie imię to Pedro (po wujku Almodovarze;)).
Jaka jest jego historia?
Mama dokarmiała cmentarne kotki i 5 lat temu jeden z nowo narodzonych- czarnych chorych biedaków tak ją rozczulił, że trafił do niej. I chyba nie trzeba wyjaśniać kto rządzi domem? Iker to rozrabiaka, łasuch i szalejący temperament z charakterem! Uwielbia rybki (na swojego ulubionego tuńczyka ma niestety alergię), zabawy w „ganianego”, ataki z ukrycia i oczywiście pudełka 🙂 Jak przystało na czarnego kota- ma niezły charakterek i bywa nieobliczalny.

 

 

 

 

 

 

Tyson

 

Kot Tyson

Tyson zwany Tygryskiem to podobnie jak Iker kociak 5-letni.
Został przygarnięty przez Bartka po tym jak ktoś malca zostawił późną jesienią pod garażami. Jest kotem szczęśliwym, łakomym, niesamowitym przytulaką i kluską  Uwielbia chodzić swoimi ścieżkami i gdy tylko ma okazję- urządza sobie spacery po okolicy.