Producenci

Kivikis to litewska marka o międzynarodowym zasięgu, która od ośmiu lat zajmuje się produkcją wyłącznie ekologicznych legowisk i akcesoriów dla kotów.
Marka Kivikis wytwarza filcowane legowiska z luksusowej naturalnej wełny merynosów z Australii wykorzystując jedwab stosowany do przycinania, a także włókna lniane.

Kivikis powstał z miłości do zwierząt i zapewnia, że ze względu na pełną kontrolę, żadna owca nigdy nie ucierpiała, ani nie ucierpi.

"Zgodnie z naszą filozofią używamy tylko naturalnych włókien do naszych produktów, takich jak wełna, len i bawełna. Wysokiej jakości włókno jest niezbędne do uzyskania końcowego efektu. Większość naszych produktów jest również produkowana od początku do końca w naszej fabryce posiadającej certyfikat ISO 9001: 2000 i ISO 14001: 2004. Dzięki temu mamy pewność, że nasza praca i produkty, które tworzymy są najwyższej jakości i są przyjazne dla środowiska".

Świadomość ekologiczna sprawia, że Kivikis pracuje na rzecz bardziej przyjaznego dla środowiska procesu produkcji.
Posiada zarówno certyfikat ISO 9001, jak i 14001, a także narzuca bardzo wysokie wymagania. Przy produkcji na żądnym etapie nie stosuje wybielaczy chlorowych i barwników zawierających metale ciężkie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl