Scroll Top

Historia powstania sklepu funnycat.pl miała swój początek w 2017 roku i związana jest z adopcją kotka Wojtusia (znanego również pod pseudonimem Prezes).

Początki jego kociego życia nie były wesołe, trafił wraz z ówczesnymi właścicielami na ulicę drogą eksmisji.
Przez kilka tygodni mieszkał na ławce pod blokiem, a gdy usłyszeliśmy o jego smutnej historii, wstrząsnęła nami dogłębnie i wiedzieliśmy, że damy mu ciepły, radosny, otwarty i wspaniały dom.

Kochamy koty od zawsze i obecność w naszym życiu Wojtusia tylko spotęgowała chęć poszerzania na ich temat wiedzy.

Często konsultujemy się z kocimi behawiorystami, lekarzami weterynarii, dużo czytamy i chcemy się tą wiedzą dzielić z innymi miłośnikami futrzaków.

Wszystkie zabawki, akcesoria i przysmaki są testowane nie tylko przez nasze koty i gwarantujemy, że i Twojemu sprawią wiele radości – taki jest nasz cel.

Ideą, która przyświeca nam od samego początku jest chęć niesienia pomocy potrzebującym kotom, tym, dla których los nie zawsze bywa łaskawy.

Zapraszamy do działu „Charytatywne zakupy”:

https://funnycat.pl/sklep/charytatywne

Znajdziecie tam torby i fartuszki charytatywne, ich zakup pomoże smutny koci los uczynić lepszym.
10 zł ze sprzedaży toreb Parasol, Twister i fartuszków trafia do Fundacji Ja Pacze Sercem
http://www.japaczesercem.pl/ która zajmuje się adopcjami kotków niewidzących (a kochających tak samo!).

Kolejna to torba z eko bawełny z napisem: “I just wanna drink wine, love cats & take naps” dla wszystkich miłośników kotów, którym ich los nie jest obojętny.

Cała kwota ze sprzedaży każdej torby trafi do Fundacji KOT, która od 2005 roku otacza troską koty z Torunia i okolic, kastruje i leczy koty wolnożyjące, oswojone znajdują w niej swój azyl i oczekują na adopcje.

Jesteśmy otwarci na różnego rodzaju współprace z miłośnikami kotów, zapraszamy do kontaktu!

 

Jeżeli masz jakieś pytania, chętnie na nie odpowiemy!
Możesz skontaktować się za pomocą wiadomości email: info@funnycat.pl lub pod numerem telefonu: +48 504 709 701.

Zapraszamy też na naszego Facebooka: https://www.facebook.com/funnycatpl/

Ola i Bartek

 

Privacy Preferences
Kiedy odwiedzasz naszą stronę internetową, może ona przechowywać informacje za pośrednictwem Twojej przeglądarki z określonych usług, zwykle w formie plików cookie. Tutaj możesz zmienić swoje preferencje dotyczące prywatności. Należy pamiętać, że blokowanie niektórych rodzajów plików cookie może mieć wpływ na Twoje doświadczenia na naszej stronie internetowej i oferowanych przez nas usług.